National Television and Radio
company of Uzbekistan

    • Channel "O`zbekiston"
    • Channel "Yoshlar"
    • Channel "Sport"
    • Channel "Toshkent"
    • Channel "Madaniyat va ma’rifat"
    • Channel "Dunyo bo‘ylab"
    • Channel "Bolajon"
    • Channel "Navo"
    • Channel "Diyor"
    • Channel "Oilaviy"
    • Channel "Kinoteatr"
    • Channel "uzhd"
    • Channel "Mahalla"
  • Channel "O`zbekiston"
  • Channel "Yoshlar"
  • Channel "Toshkent"
  • Channel "Mahalla"
    • Andijon TRC
    • Buxoro TRK
    • Jizzax TRK
    • Qoraqalpog'iston TRK
    • Qashqadaryo TRK
    • Navoi TRK
    • Namangan TRK
    • Samarqand TRK
    • Sirdaryo TRK
    • Surxondaryo TRK
    • Farg'ona TRK
    • Xorazm TRK


Channel "Dunyo bo‘ylab"


  • «Ekspeditsiya»

    Teleko'rsatuvi

    Time
    Days of Week
    • Mo
    • Tu
    • We
    • Th
    • Fr
    • Sa
    • Su
  • «Kamalakdek serjilo»

    Teleko'rsatuvi

    Time
    Days of Week
    • Mo
    • Tu
    • We
    • Th
    • Fr
    • Sa
    • Su
  • «Jahon bo'ylab»

    Teleko'rsatuvi

    Time
    Days of Week
    • Mo
    • Tu
    • We
    • Th
    • Fr
    • Sa
    • Su



LQ   HQ
Apple   Windows   RTSP
06:00Diyor madhi
06:05Jahon bo‘ylab
06:30Bolalar sayyorasi
07:00Iqlim
07:05Gul shaydolari
07:30Diskaveri taqdim etadi: «Yevropaga sayohat»
08:00Turfa olam
08:30Baliq ovi
09:00Fotonigoh
09:35«Samoga parvoz ».H/f
10:00Iqlim
10:05«Yetti iqlim ummonlari».H/f
10:30Suhbatda sayohat
11:00Diskaveri taqdim etadi: «Ekologik uylar».H/f
11:30Faol hayot
12:00Borliq sinoati
13:00O‘tmishga sayohat
13:30«Zamin loyihasi».H/f
14:00Bilasizmi?
14:10Yashil sayyora
14:30«Og‘a-ini mangustlar». H/f
15:00Hunarlarda hayot jilvasi
15:30«G‘aroyib jonzotlar». H/f
16:00Kashfiyot
16:35«Chinnining yaralish tarixi». H/f
17:30Ekspeditsiya
18:00Ko‘rsatuvlar tartibi
18:05«Bu qanday yasalgan?» H/f
18:35Sirk,sirk,sirk!
19:00Iqlim
19:05Yangiliklar
19:15English for you
19:40Qizil kitob
19:50Diskaveri taqdim etadi: «Qayta ta'mirlash»
20:35Kamalakdek serjilo
21:00Borliq sinoati
22:00Iqlim
22:05«Yetti iqlim ummonlari».H/f
22:30Baliq ovi
23:00«Dengiz mamlakatlari». H/f
00:00Diyor madhi
00:05«Dikiye jivotnыye 24 chasa». D/f
00:50Bilasizmi?
01:00Faol hayot
01:35«G‘aroyib jonzotlar». H/f
02:00Hunarlarda hayot jilvasi
02:30«Zamin loyihasi».H/f
03:00Kashfiyot
03:30«Og‘a-ini mangustlar». H/f
04:00«Chinnining yaralish tarixi». H/f
04:55Yashil sayyora
05:15Diskaveri: «In too deep».H/f
06:00Diyor madhi
06:05«Dengiz mamlakatlari». H/f
06:50Bilasizmi?
07:00Iqlim
07:05Yangiliklar
07:15Sirk,sirk,sirk!
07:35English for you
08:00«Bu qanday yasalgan?» H/f
08:30Qizil kitob
08:45Diskaveri taqdim etadi: «Qayta ta'mirlash».H/f
09:35Kamalakdek serjilo
10:00Iqlim
10:05«Yetti iqlim ummonlari».H/f
10:30Suv yoqalab
11:00«Ko‘chmachilar hayoti ».H/f
11:30Mangu tog‘lar
12:00Borliq sinoati
13:00O‘tmishga sayohat
13:30«Zamin loyihasi».H/f
14:00Yangiliklar
14:10Geomaskan
14:30«Og‘a-ini mangustlar». H/f
15:00Fotonigoh
15:30«G‘aroyib jonzotlar». H/f
16:00Mega dunyo
16:35«Choy. Xushbo‘y yaproq tarixi». H/f
17:30Ekspeditsiya
18:00Ko‘rsatuvlar tartibi
18:05«Bu qanday yasalgan?» H/f
18:35Jahon bo‘ylab
19:00Iqlim
19:05Yangiliklar
19:15Tafsilot
19:35Samo tilsimlari
20:00Faol hayot
20:30Bilasizmi?
20:40Yashil sayyora
21:00Borliq sinoati
22:00Iqlim
22:05«Yetti iqlim ummonlari».H/f
22:30Baliq ovi
23:00«Dengiz mamlakatlari». H/f
00:00Diyor madhi
00:05«Dikiye jivotnыye 24 chasa ». D/f
00:50Qizil kitob
01:00Fotonigoh
01:35«G‘aroyib jonzotlar». H/f
02:00Suv yoqalab
02:30«Zamin loyihasi».H/f
03:00Mega dunyo
03:30«Og‘a-ini mangustlar». H/f
04:00«Choy. Xushbo‘y yaproq tarixi». H/f
04:55Geomaskan
05:15Diskaveri: «In too deep».H/f
06:00Diyor madhi
06:05«Dengiz mamlakatlari». H/f
06:50Qizil kitob
07:00Iqlim
07:05Yangiliklar
07:15Jahon bo‘ylab
07:35«Bu qanday yasalgan?» H/f
08:00Tafsilot
08:25Samo tilsimlari
09:00Faol hayot
09:30Bilasizmi?
09:40Yashil sayyora
10:00Iqlim
10:05«Yetti iqlim ummonlari».H/f
10:30Bu qiziq!
11:00«Ko‘chmachilar hayoti».H/f
11:30Mangu tog‘lar
12:00Borliq sinoati
13:00Mening o‘lkam
13:30«Zamin loyihasi».H/f
14:00Yangiliklar
14:10Muvozanat
14:30«Og‘a-ini mangustlar». H/f
15:00Charxpalak
15:30Diskaveri taqdim etadi: «Qayta ta'mirlash»
16:10Mega dunyo
16:40«Choy. Xushbo‘y yaproq tarixi». H/f
17:30Ekspeditsiya
18:00Ko‘rsatuvlar tartibi
18:05«Bu qanday yasalgan?» H/f
18:35Jahon bo‘ylab
19:00Iqlim
19:05Yangiliklar
19:15Telemushohada
19:35Fokus
20:00Shifokorim tabiat
20:20Suv yoqalab
20:50Qizil kitob
21:00Borliq sinoati
22:00Iqlim
22:05«Yetti iqlim ummonlari».H/f
22:30Baliq ovi
23:00«Dengiz mamlakatlari». H/f
00:00Diyor madhi
00:05«Dikiye jivotnыye 24 chasa». D/f
00:50Charxpalak
01.20 Diskaveri taqdim etadi: «Qayta ta'mirlash»
02:00Mening o‘lkam
02:30«Zamin loyihasi».H/f
03:00Mega dunyo
03:30«Og‘a-ini mangustlar». H/f
04:00«Choy. Xushbo‘y yaproq tarixi». H/f
04:55Muvozanat
05:15Diskaveri: «In too deep».H/f