National Television and Radio
company of Uzbekistan

    • Channel "O`zbekiston"
    • Channel "Yoshlar"
    • Channel "Sport"
    • Channel "Toshkent"
    • Channel "Madaniyat va ma’rifat"
    • Channel "Dunyo bo‘ylab"
    • Channel "Bolajon"
    • Channel "Navo"
    • Channel "Diyor"
    • Channel "Oilaviy"
    • Channel "Kinoteatr"
    • Channel "uzhd"
    • Channel "Mahalla"
  • Channel "O`zbekiston"
  • Channel "Yoshlar"
  • Channel "Toshkent"
  • Channel "Mahalla"
    • Andijon TRC
    • Buxoro TRK
    • Jizzax TRK
    • Qoraqalpog'iston TRK
    • Qashqadaryo TRK
    • Navoi TRK
    • Namangan TRK
    • Samarqand TRK
    • Sirdaryo TRK
    • Surxondaryo TRK
    • Farg'ona TRK
    • Xorazm TRK


Channel "Kinoteatr"




LQ   HQ
Apple   Windows   RTSP
06:00Yurt madhi
06:05«Avtomobildan saqlaning». B/f
07:30Milliy kino. «Koreyalik kelin». B/f
09:00Oilaviy ekran. «Mehr hududi ». B/f. 1-qism
10:10«Mehr hududi ». B/f. 2-qism
11:20Sarguzasht filmlar ekrani. «Ekstrasenslar»
13:00Kunduzgi serial. «Saroy javohiri»
14:05«Elizabettaun». B/f
16:00Bolalar ekrani. «Garri Potter va Azbakan mahbusi». 2-qism
17:20Мировое кино. «Прогулка в облаках». Х/ф
19:05«Mars». T/s. Premera
20:00Milliy kino. «Jigarbandim». Premera
21:40Jahon kinosi. «Hisobchi». 1-qism
22:50Jahon kinosi. «Hisobchi ». 2-qism
00:00Yurt madhi
00:05«Фаркрей». Х/ф
01:40«Uyg`onish davri odami». B/f
03:40«Samurayning so`nggi qilichi». B/f
06:00Yurt madhi
06:05«Kavkaz asirasi». B/f
07:20Milliy kino. «Jigarbandim»
08:55Sarguzasht filmlar ekrani. «Kreyser». 1-qism
10:00«Kreyser». B/f. 2-qism
11:00«Oktyabr osmoni». B/f
12:40Milliy teatr. «Afandining besh xotini»
14:35Jahon kinosi. «Betman. Muqaddima»
16:50Мировое кино. «Афёра под прикрытием». Премьера
19:00Milliy kino. «Bevalar». Premera
20:20Jahon kinosi. «G`oyib bo`lgan ayol». B/f. Premera. 1-qism
21:35«G`oyib bo`lgan ayol». B/f. 2-qism
22:50Milliy kino. «Baxt qadri»
00:00Yurt madhi
00:05«Добрый день Роман». Х/ф
02:00«Zirak taqqan ma`suma». B/f
03:45«Qaysarning quyilishi». B/f
05:35Mo``jaz film. «Ko`za»
06:00Yurt madhi
06:05«Sadqai sar». B/f
07:40Milliy kino. «Bevalar»
09:00Oilaviy ekran. «Asalarilarning sirli hayoti»
10:55Sarguzasht filmlar ekrani. «Bagger Vens afsonasi»
13:00Kunduzgi serial. «Saroy javohiri»
14:10«Muhabbat qushlari». B/f
15:50Bolalar ekrani. «Qizil qor yoqqanda»
17:05Мировое кино. «Книга джунглей»
19:00«Sarguzasht ishqibozlari». T/s. Premera
19:55Milliy kino. «Qochqin»
21:50«Hafta yulduzi». Tom Kruz
22:10Jahon kinosi. «Omadsiz o`yinchi»
23:35Mo``jaz film. «Kechikish»
00:00Yurt madhi
00:05«Мать и дитя». Х/ф
02:00«Romeo va Juletta». B/f
04:15«Ildam qadam». B/f