National Television and Radio
company of Uzbekistan

    • Channel "O`zbekiston"
    • Channel "Yoshlar"
    • Channel "Sport"
    • Channel "Toshkent"
    • Channel "Madaniyat va ma’rifat"
    • Channel "Dunyo bo‘ylab"
    • Channel "Bolajon"
    • Channel "Navo"
    • Channel "Diyor"
    • Channel "Oilaviy"
    • Channel "Kinoteatr"
    • Channel "uzhd"
    • Channel "Mahalla"
  • Channel "O`zbekiston"
  • Channel "Yoshlar"
  • Channel "Toshkent"
  • Channel "Mahalla"
    • Andijon TRC
    • Buxoro TRK
    • Jizzax TRK
    • Qoraqalpog'iston TRK
    • Qashqadaryo TRK
    • Navoi TRK
    • Namangan TRK
    • Samarqand TRK
    • Sirdaryo TRK
    • Surxondaryo TRK
    • Farg'ona TRK
    • Xorazm TRK


Channel "O`zbekiston"


  • «Opa-singillar»

    Milliy serial

    Time
    Days of Week
    • Mo
    • Tu
    • We
    • Th
    • Fr
    • Sa
    • Su
  • «Axborot»

    Informatsion dasturi

    Time
    Days of Week
    • Mo
    • Tu
    • We
    • Th
    • Fr
    • Sa
    • Su
  • «Oydin hayot»

    Tok-shou

    Time
    Days of Week
    • Mo
    • Tu
    • We
    • Th
    • Fr
    • Sa
    • Su



LQ   HQ
Apple   Windows   RTSP
06:00Assalom, O‘zbekiston!
07:00Sharh
07:45Anons
08:00Axborot
08:40«Olisdagi yaqinlik». B/f
10:05Anons
10:15Imkoniyat
10:35Biznes start
11:00«O‘zingni angla!» Tok-shou
11:45Anons
12:00Assalom, O‘zbekiston!
13:00Anons
13:10Hayotdagi men
13:40«Seni uchratgunimcha». B/f
15:25Anons
15:30«Bilimdon». Intellektual tanlov
16:30«Axborot». /ingliz/
16:40Kunlarning birida
17:00Axborot
17:10Anons
17:25«O‘gay ona». B/f
19:25E'lonlar
19:30«Axborot» /rus /
20:00E'lonlar
20:05«Oydin hayot». Tok-shou
20:50E'lonlar
21:00Axborot
21:40Mo‘'jizalar makoni
22:10«Intiqom farishtasi». B/f. Premyera
23:45Hayotdagi men
00:15Kunlarning birida
00:30Biznes start
01:00«Axborot» /rus/
01:30Assalom, O‘zbekiston!
02:30«Ota». B/f
04:00Axborot
04:40Mo‘'jizalar makoni
05:10«Oydin hayot». Tok-shou
06:00Assalom, O‘zbekiston!
07:00Sharh
07:45Anons
08:00Axborot
08:40«Taklif». B/f
10:20«Tadbirkor davri». Tok-shou
11:00Kunlarning birida
11:15«Oydin hayot». Tok-shou
12:00Assalom, O‘zbekiston!
13:00«Munosabat». Tok-shou
14:00Anons
14:10«Firibgar». B/f. Premyera
16:05«Uchburchak». Tok-shou
16:55Anons
17:05Mening bog‘im
17:25Hayot tilsimi
17:40Loyihadan natijagacha
18:00Anons
18:10Ko‘ngil obodligi
18:40«Bu ham muhim». Tok-shou
19:25E'lonlar
19:30«Tahlilnoma». /rus/
20:00E'lonlar
20:05«O‘zingni angla». Tok-shou
20:50E'lonlar
21:00Tahlilnoma
21:40Zakovat
22:40«Oskar». B/f
00:05Anons
00:15«O‘zingni angla». Tok-shou
01:00«Tahlilnoma» /rus/
01:30Assalom , O‘zbekiston!
02:30«Vijdon». B/f
04:00Tahlilnoma
04:40Zakovat
05:40Kunlarning birida
06:00Assalom, O‘zbekiston!
07:00Qishloq hayoti
07:20Vatanparvar
08:00Tahlilnoma
08:40Milliy serial: «Opa-singillar»
09:20«Chashmalar». H/f
09:35Anons
09:501. «Didar». 2. «Ranginkamon»
10:20Oliy qadriyat
10:40«Xotira yuki». Telenovella
11:00Axborot
11:10Ibratga yo‘g‘rilgan umr
11:30Agroolam
11:50Anons
12:00Assalom, O‘zbekiston!
13:00«O‘zingni angla». Tok-shou
13:45Anons
14:00Axborot
14:15Ziyo» studiyasi: «E'tiqod mustahkamligi yo‘lida
14:45Biznes start
15:10Anons
15:20Mo‘'jizalar makoni
15:50Zakovat
16:50Anons
17:00Axborot
17:10Milliy serial: «Opa-singillar»
17:50Anons
18:00Suhbatdosh
18:20Imkoniyat
18:40«Monk». T/s
19:25E'lonlar
19:30«Axborot» /rus/
20:00E'lonlar
20:05Biznes start
20:50E'lonlar
21:00Axborot
21:40Munosabat
22:40«Yulduz bilan uchrashuv». B/f
00:05«Xotira yuki». Telenovella
00:20Anons
00:30Milliy serial: «Chempionlik orzusi»
01:00«Axborot» /rus/
01:30Assalom, O‘zbekiston!
02:30«Qasamyod». B/f
03:40«Chashmai Nur». H/f
04:00Axborot
04:40Milliy serial: «Hayot valsi»
05:10Ibratga yo‘g‘rilgan umr
05:30Biznes start


HQ
Apple   Windows   RTSP
05:00Dastur ochilishi.Madhiya
05:05Axborot
05:30“Mumtoz navolar”.(konsert)
06:00Axborot
06:30“G`azalxonlik”
07:00Axborot
07:15“Yaxshi kayfiyat”
08:00Axborot
09:00Axborot
09:30“Tabassum”
10:00Axborot
10:30“Radiokitob”
11:00Axborot
11:30“Umr daftari”
12:00Axborot
12:30“Qishloq hayoti”
13:00Axborot
13:30“Ta`lim va taraqqiyot”
14:00Axborot
14:30“Bir qishloq tarihi”
15:00Axborot
15:30“Radiokitob”
16:00Axborot
16:15“Bolalar uchun”
17:00Axborot
17:15“Vatan himoyachilari”
18:00“Axborot”.(rus tilida)
18:15“Futbol yo`qlama”
19:00Axborot
19:10“Hamroh”
20:00Axborot
20:15“Sahna va ekran”
20:45“Bor ekanda yo`q ekan...”
21:00“Oqshom to`lqinlarida”
22:00“Gulshan”
22:30“Musiqiy yakshanba”
23:00I.Kotlyarovskiy.“Poltavalik Natalka”.Muqimiy nomidagi musiqali teatr radiomontaji.2-qism
00:00“Tungi dildosh”
01:00“Virtuoz”.(takror)
02:00“Bedorlik”
02:57Dastur yopilishi.O`zbekiston Respublikasi Davlat Madhiyasi
05:00Dastur ochilishi.Madhiya
05:05Axborot
05:30“Mumtoz navolar”.(konsert)
06:00Axborot
06:30“G`azalxonlik”
07:00Axborot
07:15“Yaxshi kayfiyat”
08:00Axborot
09:00Axborot
09:30“Tabassum”
10:00Axborot
10:30“Radiokitob”
11:00Axborot
11:30“Umr daftari”
12:00Axborot
12:30“Qishloq hayoti”
13:00Axborot
13:30“Ta`lim va taraqqiyot”
14:00Axborot
14:30“Bir qishloq tarihi”
15:00Axborot
15:30“Radiokitob”
16:00Axborot
16:15“Bolalar uchun”
17:00Axborot
17:15“Vatan himoyachilari”
18:00“Axborot”.(rus tilida)
18:15“Futbol yo`qlama”
19:00Axborot
19:10“Hamroh”
20:00Axborot
20:15“Sahna va ekran”
20:45“Bor ekanda yo`q ekan...”
21:00“Oqshom to`lqinlarida”
22:00“Gulshan”
22:30“Musiqiy yakshanba”
23:00I.Kotlyarovskiy.“Poltavalik Natalka”.Muqimiy nomidagi musiqali teatr radiomontaji.2-qism
00:00“Tungi dildosh”
01:00“Virtuoz”.(takror)
02:00“Bedorlik”
02:57Dastur yopilishi.O`zbekiston Respublikasi Davlat Madhiyasi
05:00Dastur ochilishi.Madhiya
05:05Axborot
05:30“Mumtoz navolar”.(Konsert)
06:00Axborot
06:30“G`azalxonlik”
07:00Axborot
07:15“Yaxshi kayfiyat”
08:00Axborot
09:00Axborot
09:10“Salomatlik”
09:30“Hudud”
10:00Axborot
10:30“Radiokitob”
11:00Axborot
11:30“Iqtisod olamida”
12:00Axborot
12:30“Qishloq hayoti”
13:00Axborot
13:10“Bir juft qo`shiq”
13:30“Shu kunning mavzusi”
14:00Axborot
14:30“Hayot va qonun”
15:00Axborot
15:30“Radiokitob”
16:00Axborot
16:15“Bolalar uchun”
17:00Axborot
17:15“Uchinchi taym”
18:00“Axborot”.(Rus tilida)
18:10“Ziyo maskanlarida”
18:30“Qo`shiqlar mavji”
19:00Axborot
19:10“Tig`iz payt”
20:00Axborot
20:15“Bolalar va biz”
20:45“Bor ekanda yo`q ekan...”
21:00“Oqshom to`lqinlarida”
22:00“Arayli o`ngr”.(qozoq tilida)
22:30“Эхо планеты”. (Рус тилида)
23:00Andre Morua.“Tanatos mehmonxonasi”.Asar asosida radiopostanovka
00:00“Tungi dildosh”
01:00“O`zbek she`riyati”
02:00“Bedorlik”
02:57Dastur yopilishi.O`zbekiston Respublikasi Davlat Madhiyasi