O'zbekiston Milliy
teleradiokompaniyasi

    • "O`zbekiston" Teleradiokanali
    • "Yoshlar" Teleradiokanali
    • "Sport" Teleradiokanali
    • "Toshkent" Teleradiokanali
    • "Madaniyat va ma’rifat" Telekanali
    • "Dunyo bo‘ylab" Telekanali
    • "Bolajon" Telekanali
    • "Navo" Telekanali
    • "Diyor" Telekanali
    • "Oilaviy" Telekanali
    • "Kinoteatr" Telekanali
    • "uzhd" Telekanali
    • "Mahalla" Telekanali
  • "O`zbekiston" Teleradiokanali
  • "Yoshlar" Teleradiokanali
  • "Toshkent" Teleradiokanali
  • "Mahalla" Telekanali
    • Andijon TRK
    • Buxoro TRK
    • Jizzax TRK
    • Qoraqalpog'iston TRK
    • Qashqadaryo TRK
    • Navoi TRK
    • Namangan TRK
    • Samarqand TRK
    • Sirdaryo TRK
    • Surxondaryo TRK
    • Farg'ona TRK
    • Xorazm TRK


"Kinoteatr" Telekanali




LQ   HQ
Apple   Windows   RTSP
06:00Yurt madhi
06:05«Nofelet qaerda?» B/f
07:35Milliy kino. «Qora ko`z»
09:00Oilaviy ekran. «Buni hayot deydilar». B/f
10:45Sarguzasht filmlar ekrani. «If qal`asining mahbusi». B/f. 1-qism
11:50«If qal`asining mahbusi». B/f. 2-qism
13:00Kunduzgi serial. «Poezddagi o`g`irlik»
13:50«Versal voqeasi». B/f
15:40Bolalar ekrani. «Dengizga safar»
17:05Мировое кино. «Город воров». Х/ф
19:00«Shunqor». T/s
20:10Milliy kino. «Dada»
22:00«Hafta yulduzi». Stiv Martin
22:20Jahon kinosi. «Samolyotda poezdda mashinada...»
23:50Milliy kino.«Ojizlik»
00:00Yurt madhi
00:05«Гравитация» Х/ф
01:35«Yo`qolgan omad». B/f
03:15«Kaktus». B/f
04:40«Omadsiz o`yinchi». B/f
06:00Yurt madhi
06:05«Nodir shaxs». B/f
07:30Milliy kino. «Dada»
09:15Oilaviy ekran. «Yoshlik ahdnomasi». B/f. 1-qism
10:20«Yoshlik ahdnomasi». B/f. 2-qism
11:30Sarguzasht filmlar ekrani. «If qal`asining mahbusi»
13:05Kunduzgi serial. «Poezddagi o`g`irlik»
13:50«Qor tuhfasi». B/f
15:40Bolalar ekrani. «Elina»
16:55Мировое кино. «200 летний человек». Х/ф. 1-серия
18:00«200 летний человек ». Х/ф. 2-серия
19:05«Shunqor». T/s
20:10Milliy kino. «Jodugar»
21:50Jahon kinosi. «Shohidamas bargida»
23:35Mo``jaz film. «So`nggi lahzalar»
00:00Yurt madhi
00:05«127 часа». Х/ф
01:30«Dahlsiz xudud». B/f
03:55«Imperatorning mahfiy farmoni». B/f
05:25«Chaplin. Qashshoqlikda». B/f
06:00Yurt madhi
06:05«Fil yo`qoldi». B/f
07:15Milliy kino.«Jodugar»
08:55Oilaviy ekran. «Yulduz bilan uchrashuv»
10:35Sarguzasht filmlar ekrani. «Odamlardan yiroqda». B/f. 1-qism
11:45«Odamlardan yiroqda». B/f. 2-qism
13:00Kunduzgi serial. «Poezddagi o`g`irlik»
13:50«Sayohat san`ati». B/f
15:15Bolalar ekrani. «Finist- sarlochin»
16:35Мировое кино. «Поймай меня если сможешь» Х/ф. 1-серия
17:45«Поймай меня если сможешь» Х/ф. 2-серия
19:00«Shunqor». T/s
20:10Milliy kino. «Kechikkan hayot»
21:40Jahon kinosi. «Kelinning otasi»
23:15Mo``jaz film. «Singillarim»
00:00Yurt madhi
00:05«Принц и нищий». Х/ф
01:35«Qotil». B/f
03:30«Ko`rinmas odam». B/f
04:55«Sirk». B/f