O'zbekiston Milliy
teleradiokompaniyasi

    • "O`zbekiston" Teleradiokanali
    • "Yoshlar" Teleradiokanali
    • "Sport" Teleradiokanali
    • "Toshkent" Teleradiokanali
    • "Madaniyat va ma’rifat" Telekanali
    • "Dunyo bo‘ylab" Telekanali
    • "Bolajon" Telekanali
    • "Navo" Telekanali
    • "Diyor" Telekanali
    • "Oilaviy" Telekanali
    • "Kinoteatr" Telekanali
    • "uzhd" Telekanali
    • "Mahalla" Telekanali
  • "O`zbekiston" Teleradiokanali
  • "Yoshlar" Teleradiokanali
  • "Toshkent" Teleradiokanali
  • "Mahalla" Telekanali
    • Andijon TRK
    • Buxoro TRK
    • Jizzax TRK
    • Qoraqalpog'iston TRK
    • Qashqadaryo TRK
    • Navoi TRK
    • Namangan TRK
    • Samarqand TRK
    • Sirdaryo TRK
    • Surxondaryo TRK
    • Farg'ona TRK
    • Xorazm TRK


"Kinoteatr" Telekanali




LQ   HQ
Apple   Windows   RTSP
06:00Yurt madhi
06:05«Sadqai sar». B/f
07:40Milliy kino. «Bevalar»
09:00Oilaviy ekran. «Asalarilarning sirli hayoti»
10:55Sarguzasht filmlar ekrani. «Bagger Vens afsonasi»
13:00Kunduzgi serial. «Saroy javohiri»
14:10«Muhabbat qushlari». B/f
15:50Bolalar ekrani. «Qizil qor yoqqanda»
17:05Мировое кино. «Книга джунглей»
19:00«Sarguzasht ishqibozlari». T/s. Premera
19:55Milliy kino. «Qochqin»
21:50«Hafta yulduzi». Tom Kruz
22:10Jahon kinosi. «Omadsiz o`yinchi»
23:35Mo``jaz film. «Kechikish»
00:00Yurt madhi
00:05«Мать и дитя». Х/ф
02:00«Romeo va Juletta». B/f
04:15«Ildam qadam». B/f
06:00Yurt madhi
06:05«Ahmad qaerda?» B/f
07:35Milliy kino. «Qochqin»
09:30Oilaviy ekran. «Manolete»
11:05Sarguzasht filmlar ekrani. «Bo`rilar orasida». B/f
13:00Kunduzgi serial. «Saroy javohiri»
14:10«Ta`til orzulari». B/f
15:40Bolalar ekrani. «Smitti». B/f
17:20Мировое кино. «Ковбойши и ангелы». Х/ф. Премьера
19:00«Sarguzasht ishqibozlari». T/s. Premera
19:55Milliy kino. «Farzandim»
21:25Jahon kinosi. «Olis-olislarda». Premera
22:40«Olis-olislarda». 2-qism
00:00Yurt madhi
00:05«Красавица и чудовище» Х/ф
01:55«Jazda faqat qizlar». B/f
03:30«G`alati ayol». B/f
06:00Yurt madhi
06:05«Tovlamachi». B/f
07:35Milliy kino. «Farzandim»
09:00Oilaviy ekran. «Merigold mehmonxonasi»
11:00Sarguzasht filmlar ekrani. «Siamning uch malikasi»
13:00Kunduzgi serial. «Saroy javohiri»
14:10«Qor kelin». B/f
15:35Bolalar ekrani. «Yoqimtoy shahzoda»
17:10Мировое кино. «Сахарная гора». Х/ф. Премьера
19:00«Sarguzasht ishqibozlari». T/s. Premera
19:55Milliy kino. «Farzandim-2»
21:25Jahon kinosi. «Yaxshi yigitlar». B/f. 1-qism
22:35«Yaxshi yigitlar». B/f. 2-qism
23:50Mo``jaz film. «G`aroyib poyga»
00:00Yurt madhi
00:05«Пленницы». Х/ф
02:40«Jan De Floret». B/f
04:40«Sabr kosasi». B/f