O'zbekiston Milliy
teleradiokompaniyasi

    • "O`zbekiston" Teleradiokanali
    • "Yoshlar" Teleradiokanali
    • "Sport" Teleradiokanali
    • "Toshkent" Teleradiokanali
    • "Madaniyat va ma’rifat" Telekanali
    • "Dunyo bo‘ylab" Telekanali
    • "Bolajon" Telekanali
    • "Navo" Telekanali
    • "Diyor" Telekanali
    • "Oilaviy" Telekanali
    • "Kinoteatr" Telekanali
    • "uzhd" Telekanali
    • "Mahalla" Telekanali
  • "O`zbekiston" Teleradiokanali
  • "Yoshlar" Teleradiokanali
  • "Toshkent" Teleradiokanali
  • "Mahalla" Telekanali
    • Andijon TRK
    • Buxoro TRK
    • Jizzax TRK
    • Qoraqalpog'iston TRK
    • Qashqadaryo TRK
    • Navoi TRK
    • Namangan TRK
    • Samarqand TRK
    • Sirdaryo TRK
    • Surxondaryo TRK
    • Farg'ona TRK
    • Xorazm TRK


"Mahalla" Telekanali


  • «Qarisi bor uy»

    Teleko'rsatuvi

    Vaqti
    Hafta kunlari
    • Du
    • Se
    • Ch
    • Pa
    • Ju
    • Sh
    • Ya
  • «Sharqona maskan»

    Teleko'rsatuvi

    Vaqti
    Hafta kunlari
    • Du
    • Se
    • Ch
    • Pa
    • Ju
    • Sh
    • Ya



LQ   HQ
Apple   Windows   RTSP
06:00“Vatan madhi”
06:05Milliy serial. “Dil payvandi”
06:35Keksalar davrasida: “Sulola”
07:00Milliy kino. “Kelgindi qaynona”
08:40“7 kun nafasi”
09:00“Mahallamiz bolalari”
09:30“Mo‘'jaz Vatan”
09:55“TV anons”
10:00BF. “Uchrashuv”
11:05“Yo‘lga chiqdik...”
11:35“Ezgu so‘z, ezgu amal...”. Tok-shou
12:20“Mahallamiz malikasi”
13:00Milliy kino. “Vaqt”
14:05“TV anons”
14:10“Ko‘ngildagi gaplar”. Tok-shou
15:00Milliy serial. “Mehribonim”
15:35“Sharqona maskan”
16:00“Fermer”
16:30“Iste'dod”
16:55“TV anons”
17:00Milliy serial. “O‘zi uylanmagan sovchi”
17:35“Ajdodlar xazinasi”
18:00“Mening mahallam”
18:30“Qadr topgan qadriyatlar ”
19:00Milliy serial. “Oqibat”
19:35Keksalar davrasida: “Saodatli umr”
20:00“Xalq vijdoni”.Tok-shou
21:00Milliy kino. “Kechikkan hayot”
22:20“Osuda hayot”
22:45“Obod manzillar”
23:10“Mashvarat”
23:35“Tahlil va talqin”
00:00“Vatan madhi”
00:05Milliy serial. “Dil payvandi”
00:35Keksalar davrasida:“Nuroniy fasl”
01:00Milliy kino. “Vaqt”
02:05“Xatarli qarmoq”
02:35“Obod mahallaning baxtli oilasi”
03:00Milliy serial. “Mehribonim”
03:40“Mehr qolur...”. Tok-shou
04:25Keksalar davrasida: “Qarisi bor uy”
05:00Milliy serial. “O‘zi uylanmagan sovchi”
05:35“Mahalladoshlar”
06:00“Vatan madhi”
06:05Milliy serial. “Dil payvandi”
06:35Keksalar davrasida:“Saodatli umr”
07:05Milliy kino. “Kechikkan hayot”
08:30“Qarisi bor uy”
09:00Milliy serial. “Oqibat”
09:35“Mening mahallam”
10:00“Qadr topgan qadriyatlar ”
10:35“Tarbiyaning oltin qoidasi”
11:05“Xalq vijdoni”.Tok-shou
12:00“Osuda hayot”
12:30“Qishloq qo‘ynidagi baxt”
12:55“TV anons”
13:00Milliy kino. “Vahshiy”
14:20“Ezgu so‘z, ezgu amal...”. Tok-shou
15:00Milliy serial. “Mehribonim”
15:35“Yo‘lga chiqdik...”
16:00“Mahallamiz malikasi”
16:40“Mo‘'jaz Vatan”
17:05Milliy serial. “O‘zi uylanmagan sovchi”
17:35“Mahallamiz bolalari”
18:05“Noyob institut”
18:35“Obod manzillar”
19:00Milliy serial. “Oqibat”
19:35Keksalar davrasida: “Tabarruk an'ana”
20:00“Bilamiz-ku, ammo...”
20:30“Mashvarat”
20:55“TV anons”
21:00Milliy kino. “Yig‘lamagin”
22:35“Mahalladoshlar”
23:00“Yetti hazina”
23:30“Qishloq qo‘ynidagi baxt”
00:00“Vatan madhi”
00:05Milliy serial. “Dil payvandi”
00:35“Sharqona maskan”
01:00Milliy kino. “Vahshiy”
02:15“Ajdodlar xazinasi”
02:40“Iste'dod”
03:05Milliy serial. “Mehribonim”
03:40“Ko‘ngildagi gaplar”.Tok-shou
04:30“Avtotelemaktab”
05:00Milliy serial. “O‘zi uylanmagan sovchi”
05:30“Fermer”
06:00“Vatan madhi”
06:05Milliy serial. “Dil payvandi”
06:35Keksalar davrasida: “Tabarruk an'ana”
07:00Milliy kino. “Yig‘lamagin”
08:35“Ajdodlar xazinasi”
09:00Milliy serial. “Oqibat”
09:35“Mahallamiz bolalari”
10:05“Noyob institut”
10:30“Obod manzillar”
11:00“Iste'dod”
11:30“Bilamiz-ku, ammo...”
12:00“Mashvarat”
12:30“Xatarli qarmoq”
13:00Milliy kino. “Yodgor”
14:05“TV anons”
14:10“Xalq vijdoni”.Tok-shou
15:00Milliy serial. “Mehribonim”
15:35Keksalar davrasida: “Saodatli umr”
16:00“Mening mahallam”
16:30“Qadr topgan qadriyatlar ”
17:00Milliy serial. “O‘zi uylanmagan sovchi”
17:35“Osuda hayot”
18:00“Tarbiyaning oltin qoidasi”
18:25“TV anons”
18:30“Tahlil va talqin”
19:00Milliy serial. “Oqibat”
19:35Keksalar davrasida: “Qaynona bisotidan”
20:00“Yon qo‘shnim-jon qo‘shnim”
20:30“Sog‘lom turmush”
20:55“TV anons”
21:00Milliy kino. “Yetti haykal”
22:35“Jamiyat va huquq”
23:05“Qarisi bor uy”
23:35“Tomorqa”
00:00“Vatan madhi”
00:05Milliy serial. “Dil payvandi”
00:35“Mo‘'jaz Vatan”
01:00Milliy kino. “Yodgor”
02:00“Ezgu so‘z, ezgu amal...”. Tok-shou
02:40“Mahallamiz sportchilari”
03:05Milliy serial. “Mehribonim”
03:40“Yo‘lga chiqdik...”
04:10“Mahallamiz malikasi”
05:00Milliy serial. “O‘zi uylanmagan sovchi”
05:35“Mahalladoshlar”


HQ
Apple   Windows   RTSP
05:00Dastur ochilishi. O`zbekiston Respublikasi Davlat madhiyasi
05:10“Mumtoz ashulalar”
05:50Ertalabki badantarbiya
06:00Xabarlar
06:15Subhidam navolari
07:00Xabarlar
07:15“Children’s world”
07:25“Qush tili” mitti radioserial
07:35Oila davrasida
08:00Xabarlar
08:20Durlar dunyosi
08:30Siz sog`ingan qo`shiqlar
09:00Xabarlar
09:15«Xushkayfiyat» dasturida:
09:20Etti mahallaga etdi
09:40Barxayot qo`shiqlar
10:00Xabarlar
10:20Taqqos taqozosi
10:40Yoshlar kuylaganda
11:00Xabarlar
11:30Huquqingiz amalda
12:00Xabarlar
12:15«Qalb kengliklarida» dasturida:
12:20San`at ustalari ijro etadi
12:40Satrlardagi tuyg`ular
13:00Xabarlar
13:15Etti qo`shni ibrati (takror )
14:00Xabarlar
14:20San`atimiz darg`alari
15:00Xabarlar
15:15«Sarhadlar sadosi» dasturida:
15:40“Tasavvur va taassurot"
16:00Xabarlar
16:15“Bizda savol bor” muloqot
17:00Xabarlar
17:15«Nurafshon go`sha» dasturida:
17:40Zamin ziynati (takror)
18:00Xabarlar
18:20G`azalxonlik
18:30“Mahallaning bir kuni”
19:00Xabarlar
19:30“Qo`shiqqa aylangan misralar” konsert
20:00“Tabriklar va qutlovlar”
21:00“Ertaklar olamida”
21:30“Elomon” qirg`iz tilidagi eshittirishi
22:00Ezgulik yog`dulari
22:30“Taqdirlar va talqinlar” (takror)
23:00“Sozu suhbat” (takror)
00:00Radioxazina
01:00Tungi navolar
02:30Soz sehri
02:57O`zbekiston Respublikasi Davlat madhiyasi. Dastur yopilishi
05:00Dastur ochilishi. O`zbekiston Respublikasi Davlat madhiyasi
05:10“Mumtoz ashulalar”
05:50Ertalabki badantarbiya
06:00Xabarlar
06:15Subhidam navolari
07:00Xabarlar
07:15“Bolalar dunyosi”
07:25“Qush tili” mitti radioserial
07:35Oila davrasida
08:00Xabarlar
08:20Durlar dunyosi
08:30Siz sog`ingan qo`shiqlar
09:00Xabarlar
09:15«Xushkayfiyat» dasturida:
09:20Sog`lom bola millat kelajagi
09:40Barhayot qo`shiqlar
10:00Xabarlar
10:15Mahalla va yoshlar (takror)
10:40Yoshlar kuylaganda
11:00Xabarlar
11:15Kelajak bo`sag`asida
12:00Xabarlar
12:15«Qalb kengliklarida» dasturida:
12:20San`at ustalari ijro etadi
12:40“Qishloq sporti”( takror)
13:00Xabarlar
14:00Xabarlar
14:15“Jahon musiqa durdonalari”
15:00Xabarlar
15:15“Odamlar va udumlar” (takror)
16:00Xabarlar
16:15“Bizdan obod vatan qolsin. Muloqot
17:00Xabarlar
17:15“ZUKKO” radioo`yin
18:00Xabarlar
18:20G`azalxonlik
18:30“Mahallaning bir kuni”
19:00Xabarlar
19:30“Sahna musiqasi” konsert
20:00“Tabriklar va qutlovlar”
21:00“Ertaklar olamida”
21:10“Mutolaa zavqi”
22:00Ezgulik yog`dulari
22:30“O`zbek musiqa durdonalari” (takror)
23:00“Tarbiyaning oltin qoidasi” (takror)
00:00Radioxazina
01:00Tungi navolar
02:30Soz sehri
02:57O`zbekiston Respublikasi Davlat madhiyasi. Dastur yopilishi
05:00Dastur ochilishi. O`zbekiston Respublikasi Davlat madhiyasi
05:10“Mumtoz ashulalar”
05:50Ertalabki badantarbiya
06:00Xabarlar
06:15Subhidam navolari
07:00Xabarlar
07:15“Children’s world”
07:25“Qush tili” mitti radioserial
07:35Oila davrasida
08:00Xabarlar
08:20Durlar dunyosi
08:30Siz sog`ingan qo`shiqlar
09:00Xabarlar
09:10«Xushkayfiyat» dasturida:
09:20“Iste`molchi”
09:40Barhayot qo`shiqlar
10:00Xabarlar
10:15“Ogoh bo`ling odamlar!”
10:40Yoshlar kuylaganda
11:00Xabarlar
11:40Qadriyat (takror)
12:00Xabarlar
12:15“Ma`rifat manzili”
13:00Xabarlar
13:15“Iqtisod saboqlari”
14:00Xabarlar
14:40Jarayon
15:00Xabarlar
15:15“Osoyishta qo`rg`on”
16:00Xabarlar
16:15“Shifokor minbari” muloqot
17:00Xabarlar
17:10«Nurafshon go`sha» dasturida:
17:20“O`ZBEGIM” radioo`yin
18:00Xabarlar
18:20G`azalxonlik
18:30“Mahallaning bir kuni”
19:00Xabarlar
19:30“Bastakorlar ijodidan” konsert
20:00“Tabriklar va qutlovlar”
21:00“Ertaklar olamida”
21:30“Elomon” (qirg`iz tilida)
22:00Ezgulik yog`dulari
22:30“Odamlar va udumlar” (takror)
23:00“Qadriyat” (takror)
00:00Radioxazina
01:00Tungi navolar
02:30Soz sehri
02:57O`zbekiston Respublikasi Davlat madhiyasi. Dastur yopilishi