O'zbekiston Milliy
teleradiokompaniyasi

    • "O`zbekiston" Teleradiokanali
    • "Yoshlar" Teleradiokanali
    • "Sport" Teleradiokanali
    • "Toshkent" Teleradiokanali
    • "Madaniyat va ma’rifat" Telekanali
    • "Dunyo bo‘ylab" Telekanali
    • "Bolajon" Telekanali
    • "Navo" Telekanali
    • "Diyor" Telekanali
    • "Oilaviy" Telekanali
    • "Kinoteatr" Telekanali
    • "uzhd" Telekanali
    • "Mahalla" Telekanali
  • "O`zbekiston" Teleradiokanali
  • "Yoshlar" Teleradiokanali
  • "Toshkent" Teleradiokanali
  • "Mahalla" Telekanali
    • Andijon TRK
    • Buxoro TRK
    • Jizzax TRK
    • Qoraqalpog'iston TRK
    • Qashqadaryo TRK
    • Navoi TRK
    • Namangan TRK
    • Samarqand TRK
    • Sirdaryo TRK
    • Surxondaryo TRK
    • Farg'ona TRK
    • Xorazm TRK


"Oilaviy" Telekanali




LQ   HQ
Apple   Windows   RTSP
06:00Anons
06:05Bo`lg`usi onalar maktabi
06:35Oila sha`ni
07:00«Bog`bon bilan suhbat» Bf
08:40Город мастериц
09:05Семейное утро
09:55Oila mundarijasi
10:55«Вам письмо» Хф
12:45«Shanarak» (Korakalpok tilida)
13:15Аптека слушает
14:15«Kichkintoy sayrga chiqdi» Bf
15:40Красота в деталях
16:20Спросите доктора
16:45«Мои Африканские приключения» Хф
18:00Anons
18:05Telenovella: «Umr yullari»
18:30Jonli jurnal
19:00«Ko`l bo`yidagi uy» Bf
20:35Uslub
20:55Готовим сами
21:20Hayot va xayol yo`llari
22:10«Мечты сбываются» Хф. Премьера
23:45Qanday go`zal bu dunyo
00:00Madhiya
00:05«Shanarak» (Korakalpok tilida)
00:35«Kichkintoy sayrga chiqdi» Bf
02:00Красота в деталях
02:40Telenovella: «Dengizdan tomchi»
03:05«Мои Африканские приключения» Хф
04:20История праздника
05:00O`zingni angla
05:40Foydali manzillar
06:00Anons
06:05Telenovella: «Umr yullari»
06:30Jonli jurnal
07:00Готовим сами
07:25Форма дня
07:40«Ko`l bo`yidagi uy» Bf
09:15Uslub
09:40Hayot va xayol yo`llari
10:30«Мечты сбываются» Хф
12:05Oydin hayot
12:50Foydali manzillar
13:10Домашний сад
13:35История праздника
14:15«Kichkintoy Viking» Bf
15:40Ayol va zamon
16:05От0 до5
16:40Telenovella: «Dengizdan tomchi»
17:05Беби Бум
17:15«Jajji Dorrit» Ts
18:00Anons
18:05Город мастериц
18:30Национальный сериал «Сплетение судеб»
19:10Мама в большом городе
19:40Ayolning bir kuni
20:10«Muqaddas rishtalar» T/s
20:55«Призвание». Ток-шоу
21:35Telenovella: «Umr yullari»
22:05«Онегин» Хф
23:45Qo`g`irchoqbozlar
00:00Madhiya
00:05Oydin hayot
00:50Foydali manzillar
01:10Домашний сад
01:35История праздника
02:15«Kichkintoy Viking» Bf
03:40Ayol va zamon
04:05От 0 до 5
04:40Telenovella: «Dengizdan tomchi»
05:05Беби Бум
05:15«Jajji Dorrit» Ts
06:00Anons
06:05Мама в большом городе
06:35Национальный сериал: «Сплетение судеб»
07:15Город мастериц
07:40Форма дня
07:55Ayolning bir kuni
08:25«Muqaddas rishtalar» T/s
09:05«Призвание». Ток-шоу
09:45Telenovella: «Umr yullari»
10:15«Онегин» Хф
12:00Oila mundarijasi
13:00Bolalik chog`larimda
13:25«Kichkintoy Vikingning yangi sarguzashtlari» Bf
14:55Школа будущих матерей
15:30Telenovella. «Dengizdan tomchi»
16:00Uy-ro`zg`or ensiklopediyasi
16:10От 0 до 5
16:50Oila sha`ni
17:15«Jajji Dorrit» Ts
18:00Anons
18:055 идей для детской
18:30Национальный сериал: «Сплетение судеб»
19:10Foydali manzillar
19:30Maktab va oila
20:10Спросите доктора
20:35«Muqaddas rishtalar» T/s
21:20Еда в деталях
21:50Время для себя
22:05«Сбежавшая невеста» Х/ ф
00:00Madhiya
00:05Oila mundarijasi
01:05Bolalik chog`larimda
01:30«Kichkintoy Vikingning yangi sarguzashtlari» Bf
03:00Школа будущих матерей
03:35Telenovella. «Dengizdan tomchi»
04:05Uy-ro`zg`or ensiklopediyasi
04:15От 0 до 5
04:50Oila sha`ni
05:15«Jajji Dorrit» Ts