O'zbekiston Milliy
teleradiokompaniyasi

    • "O`zbekiston" Teleradiokanali
    • "Yoshlar" Teleradiokanali
    • "Sport" Teleradiokanali
    • "Toshkent" Teleradiokanali
    • "Madaniyat va ma’rifat" Telekanali
    • "Dunyo bo‘ylab" Telekanali
    • "Bolajon" Telekanali
    • "Navo" Telekanali
    • "Diyor" Telekanali
    • "Oilaviy" Telekanali
    • "Kinoteatr" Telekanali
    • "uzhd" Telekanali
    • "Mahalla" Telekanali
  • "O`zbekiston" Teleradiokanali
  • "Yoshlar" Teleradiokanali
  • "Toshkent" Teleradiokanali
  • "Mahalla" Telekanali
    • Andijon TRK
    • Buxoro TRK
    • Jizzax TRK
    • Qoraqalpog'iston TRK
    • Qashqadaryo TRK
    • Navoi TRK
    • Namangan TRK
    • Samarqand TRK
    • Sirdaryo TRK
    • Surxondaryo TRK
    • Farg'ona TRK
    • Xorazm TRK


"O`zbekiston" Teleradiokanali


  • «O`zingni angla»

    Tok-shou

    Vaqti
    Hafta kunlari
    • Du
    • Se
    • Ch
    • Pa
    • Ju
    • Sh
    • Ya
  • «Oydin hayot»

    Tok-shou

    Vaqti
    Hafta kunlari
    • Du
    • Se
    • Ch
    • Pa
    • Ju
    • Sh
    • Ya
  • «Opa-singillar»

    Milliy serial

    Vaqti
    Hafta kunlari
    • Du
    • Se
    • Ch
    • Pa
    • Ju
    • Sh
    • Ya
  • «Ko'ngil obodligi»

    Teleko'rsatuvi

    Vaqti
    Hafta kunlari
    • Du
    • Se
    • Ch
    • Pa
    • Ju
    • Sh
    • Ya



LQ   HQ
Apple   Windows   RTSP
05:55Ko‘rsatuvlar dasturi
06:00Assalom, O‘zbekiston!
07:00«Uyimiz hayvonot bog‘i». B/f. 1-qism
08:00Axborot
08:35«Zatura». B/f
10:15Imkoniyat
10:35Biznes start
11:00«O‘zingni angla!» Tok-shou
11:45Anons
12:00Assalom, O‘zbekiston!
13:00Hunar sirlari
13:25«Umr mazmuni». B/f
15:25Anons
15:30Zakovat
16:30«Axborot». /ingliz/
16:40Kunlarning birida
17:00Axborot
17:10«Qalb xotirjamligi». B/f
19:20Anons
19:25E'lonlar
19:30«Axborot» /rus /
20:00E'lonlar
20:05«Oydin hayot». Tok-shou
20:55E'lonlar
21:00Axborot
21:40Mo‘'jizalar makoni
22:10Hind kinosi: «YOqimli xotiralar». Premyera
01:00«Axborot» /rus/
01:30Assalom, O‘zbekiston!
02:30«Vijdon». B/f
04:00Axborot
04:40Mo‘'jizalar makoni
05:10«Oydin hayot». Tok-shou
05:55Ko‘rsatuvlar dasturi
06:00Assalom, O‘zbekiston!
07:00«Uyimiz hayvonot bog‘i». B/f. 2-qism
08:00Axborot
08:40«Notanish ayol». B/f
11:00«Oydin hayot». Tok-shou
11:45Kunlarning birida
12:00Assalom, O‘zbekiston!
13:00Munosabat +
14:20«Sehrli tosh». B/f
15:50Qishloq hayoti
16:10«Mehr istab». B/f
19:10Anons
19:25E'lonlar
19:30«Tahlilnoma» /rus/
20:00E'lonlar
20:05«O‘zingni angla». Tok-shou
20:55E'lonlar
21:00Tahlilnoma
21:40«Bilimdon». Intellektual tanlov
22:40«Mustahkam rishtalar». B/f
00:10«O‘zingni angla». Tok-shou
01:00«Tahlilnoma» /rus/
01:30Assalom , O‘zbekiston!
02:30«Omad». B/f
04:00Tahlilnoma
04:40«Bilimdon». Intellektual tanlov
05:40Kunlarning birida
05:55Ko‘rsatuvlar dasturi
06:00Assalom, O‘zbekiston!
07:00«Jiyda guli». T/s
07:35Qorachiq
07:55Anons
08:00Tahlilnoma
08:40Milliy serial: «Opa-singillar»
09:20«Musaffo maskan». H/f
09:45Anons
09:55Agroolam
10:15Vatanparvar
11:00Axborot
11:10Mening bog‘im
11:30O‘zbekiston - umumiy uyimiz
11:50Anons
12:00Assalom, O‘zbekiston!
13:00«O‘zingni angla». Tok-shou
13:45Anons
14:00Axborot
14:15Hidoyat sari
14:45Biznes start
15:10Anons
15:20Mo‘'jizalar makoni
15:50«Bilimdon». Intellektual tanlov
16:50Anons
17:00Axborot
17:10Milliy serial: «Opa-singillar»
17:50Anons
18:00Suxbatdosh
18:20Imkoniyat
18:40«Monk». T/s
19:25E'lonlar
19:30«Axborot» /rus/
20:00E'lonlar
20:05Biznes start
20:50E'lonlar
21:00Axborot
21:40«Munosabat». Tok-shou
22:25«Tinib-tinchimas xonim». B/f
00:05Imkoniyat
00:30Milliy serial: «Mehmonjonlardan aylanay»
01:00«Axborot» /rus/
01:30Assalom, O‘zbekiston!
02:30«Oyijon». B/f
03:45Anons
04:00Axborot
04:40Milliy serial: «Jiyda guli»
05:15Anons
05:25Biznes start


HQ
Apple   Windows   RTSP
05:00Dastur ochilishi.Madhiya
05:05Axborot
05:30“Siz sog`ingan qo`shiqlar”
06:00Axborot
06:30“G`azalxonlik”
07:00Axborot
07:15“Yaxshi kayfiyat”
08:00Axborot
09:00Axborot
09:30“Asliday asrang”
10:00Axborot
10:15“Gazetalar sharhi”
10:30“Yurt sarhadlarida”
11:00Axborot
11:10“Navoiy”.Radiokitob
12:00Axborot
12:30“Fermer”
13:00Axborot
13:30“Kamolot”
14:00Axborot
14:30“Tafsilot”
15:00Axborot
15:10“Radiokitob”
15:30“Musiqiy taqvim.”
16:00Axborot
16:15“Bolalar uchun”
17:00Axborot
17:15“Bolalar radiosahnasida”
18:00“Axborot”.(rus tilida)
18:15“Tig`iz payt”
19:00Axborot
20:00Axborot
20:15“Ijod zavqi”
20:45“Bor ekanda yo`q ekan...”
21:00“Oqshom to`lqinlarida”
22:00“Fonotekamiz xazinasidan”
22:30“Radiokitob”
23:00“Tabassum”.(takror)
23:30“Baxshilar bayoti”.(takror)
00:00“Tungi dildosh”
01:00A.Shirvonzoda.“Nomus”. Milliy teatr radiomontaji
02:00“Bedorlik”
02:57Dastur yopilishi.O`zbekiston Respublikasi Davlat Madhiyasi
05:00Dastur ochilishi.Madhiya
05:05Axborot
05:30“Mumtoz navolar”.(konsert)
06:00Axborot
06:30“G`azalxonlik”
07:00Axborot
07:15“Yaxshi kayfiyat”
08:00Axborot
09:00Axborot
09:30“Tabassum”
10:00Axborot
10:30“Yurt sarhadlarida”
11:00Axborot
11:10“Navoiy”.Radiokitob
11:30“Umr daftari”
12:00Axborot
12:30“Qishloq hayoti”
13:00Axborot
13:10“Betakror ijrolar”
13:30“Ta`lim va taraqqiyot”
14:00Axborot
14:30“Tafsilot”
15:00Axborot
15:10“Radiokitob”
15:30“Vatan himoyachilari”
16:00Axborot
16:15“Bolalar uchun”
17:00Axborot
17:30“Bolalar radiosahnasida”
18:00“Axborot”.(rus tilida)
18:15“Futbol yo`qlama”
19:00Axborot
19:10“Hamroh”
20:00Axborot
20:15“Sahna va ekran”
20:45“Bor ekanda yo`q ekan...”
21:00“Oqshom to`lqinlarida”
22:30“Musiqiy yakshanba”
23:00“Umr daftari”.(takror)
23:30“Virtuoz”. (takror)
00:00“Tungi dildosh”
01:00Urfon Otajon.“Mo`min Mirzo”. Asar asosida radiopostanovka
02:00“Bedorlik”
02:57Dastur yopilishi.O`zbekiston Respublikasi Davlat Madhiyasi
05:00Dastur ochilishi.Madhiya
05:05Axborot
05:30“Mumtoz navolar”.(Konsert)
06:00Axborot
06:30“G`azalxonlik”
07:00Axborot
07:15“Yaxshi kayfiyat”
08:00Axborot
09:00Axborot
09:10“Salomatlik”
09:30“Hudud”
10:00Axborot
10:30“Radiokitob”
11:00Axborot
11:30“Iqtisod olamida”
12:00Axborot
12:30“Qishloq hayoti”
13:00Axborot
13:10“Bir juft qo`shiq”
13:30“Shu kunning mavzusi”
14:00Axborot
14:30“Hayot va qonun”
15:00Axborot
15:30“Radiokitob”
16:00Axborot
16:15“Bolalar uchun”
17:00Axborot
17:15“Uchinchi taym”
18:00“Axborot”.(Rus tilida)
18:10“Ziyo maskanlarida”
18:30“Qo`shiqlar mavji”
19:00Axborot
19:10“Tig`iz payt”
20:00Axborot
20:10“Bolalar va biz”
20:45“Bor ekanda yo`q ekan...”
21:00“Oqshom to`lqinlarida”
22:00“Arayli o`ngr”.(qozoq tilida)
22:30“Эхо планеты”. (Рус тилида)
23:00Aleksandr Dyuma.“Kiborlar bazmi”.Asar asosida radiopostanovka
00:00“Tungi dildosh”
01:00“O`zbek she`riyati”
02:00“Bedorlik”
02:57Dastur yopilishi.O`zbekiston Respublikasi Davlat Madhiyasi