O'zbekiston Milliy
teleradiokompaniyasi

    • "O`zbekiston" Telekanali
    • "Yoshlar" Telekanali
    • "Sport" Telekanali
    • "Toshkent" Telekanali
    • "Madaniyat va ma’rifat" Telekanali
    • "Dunyo bo‘ylab" Telekanali
    • "Bolajon" Telekanali
    • "Navo" Telekanali
    • "Diyor" Telekanali
    • "Oilaviy" Telekanali
    • "Kinoteatr" Telekanali
    • "uzhd" Telekanali
  • "O`zbekiston" Telekanali
  • "Yoshlar" Telekanali
  • "Sport" Telekanali
  • "Toshkent" Telekanali
    • Andijon TRK
    • Buxoro TRK


"Yoshlar" Telekanali

  • «Yoshlik navolari»

    Ko'ngilochar ko`rsatuv

    Vaqti
    Hafta kunlari
    • Du
    • Se
    • Ch
    • Pa
    • Ju
    • Sh
    • Ya
  • «Qalpoq»

    Teleko`rsatuvi

    Vaqti
    Hafta kunlari
    • Du
    • Se
    • Ch
    • Pa
    • Ju
    • Sh
    • Ya
  • «Davr»

    Informatsion dasturi

    Vaqti
    Hafta kunlari
    • Du
    • Se
    • Ch
    • Pa
    • Ju
    • Sh
    • Ya
  • «Tarannum»

    Teleko`rsatuvi

    Vaqti
    Hafta kunlari
    • Du
    • Se
    • Ch
    • Pa
    • Ju
    • Sh
    • Ya
  • «Vatanparvar»

    Teleko`rsatuvi

    Vaqti
    Hafta kunlari
    • Du
    • Se
    • Ch
    • Pa
    • Ju
    • Sh
    • Ya
  • «Osh bo`lsin!»

    Teleko`rsatuvi

    Vaqti
    Hafta kunlari
    • Du
    • Se
    • Ch
    • Pa
    • Ju
    • Sh
    • Ya


LQ   HQ
Apple   Windows   RTSP
06:00Vatan mehri
06:10Pazanda
07:00O‘zbek adabiyoti
07:10Multipanorama
08:00«Gumbaz ostida». T/s
08:50Yoshlik navolari
09:10«Egizaklar». T/s
09:50UzEX
10:00Davr
10:10«Jiyda guli». T/s
10:50Sog‘lom oila - sog‘lom bola
11:10Mo‘'jizaviy dunyo
12:00«Charxpalak». T/s
12:50Iftixorim
13:00Davr
13:10«Katta boylik dardida». B/f. 1-qism
14:10«Sehrlangan maskanlar». H/f
15:10Vatanparvar
15:50UzEX
16:00Davr
16:10«Terra-Nova». T/s
17:00«Zar yomg‘ir». 1-qism
17:30Qishloqdagi tengdoshim
17:50«Alibobo va qirq qaroqchi». B/f. 2-qism
19:00Davr
19:30«Gumbaz ostida». T/s
20:20So‘z yoshlarga
20:50«Askar». T/s
21:40Yoshlik navolari
22:00Davr
22:30«Sherlok». T/s
00:10Jahon estradasi
01:00Mo‘'jizaviy dunyo
01:50Vatanparvar
02:30Sharq gavhari
03:50Maftunkor navolar
04:40Afsona va haqiqat
05:30Davr
06:00Vatan mehri
06:10Pazanda
07:00O‘zbek adabiyoti
07:10Multipanorama
08:00«Gumbaz ostida». T/s
08:50Yoshlik navolari
09:10«Egizaklar». T/s
09:50UzEX
10:00Davr
10:10«Jiyda guli». T/s
10:40So‘z yoshlarga
11:10Mo‘'jizaviy dunyo
12:00«Charxpalak». T/s
12:50Istiqlol solnomasi
13:00Davr
13:10«Katta boylik dardida». B/f. 2-qism
14:10«Mo‘'jiza maskanlari». H/f
15:10Nuqtai nazar
15:50UzEX
16:00Davr
16:10«Terra-Nova». T/s
17:00«Zar yomg‘ir». 2-qism
17:30Davr mavzusi
17:50«Sevgi afsonasi». B/f. 1-qism
19:00Davr
19:30«Gumbaz ostida». T/s
20:20Hayot so‘qmoqlari
20:50«Askar». T/s
21:40Yoshlik navolari
22:00Davr
22:30«Sherlok». T/s
00:10Jahon musiqasi
01:10Mo‘'jizaviy dunyo
02:00Sharq gavhari
03:10Hayot simfoniyasi
04:00Nuqtai nazar
04:40Afsona va haqiqat
05:30Davr
06:00Vatan mehri
06:10Pazanda
07:00O‘zbek adabiyoti
07:10Multipanorama
08:00«Gumbaz ostida». T/s
08:50Yoshlik navolari
09:10«Egizaklar». T/s
09:50UzEX
10:00Davr
10:10«Jiyda guli». T/s
10:50Davr mavzusi
11:10Mo‘'jizaviy dunyo
12:00«Charxpalak». T/s
12:50Iftixorim
13:00Davr
13:10«Ritsar qissasi». B/f. 1-qism
14:20«Beqiyos landshaftlar». H/f
15:20Hayot xavfsizligi
15:50UzEX
16:00Davr
16:10«Terra-Nova». T/s
17:00O‘zbek adabiyoti
17:10Qishloqdagi tengdoshim
17:30Avtopatrul
17:50«Sevgi afsonasi». B/f. 2-qism
19:00Davr
19:30«Gumbaz ostida». T/s
20:20So‘z yoshlarga
20:50«Askar». T/s
21:40Yoshlik navolari
22:00Davr
22:30«Sherlok». T/s
00:10Jahon estradasi
01:00Mo‘'jizaviy dunyo
01:50Ilhom qanotlari
03:50«Buxoroi Sharif». H/f
04:40Afsona va haqiqat
05:30Davr


LQ   HQ
Apple   Windows   RTSP
04:00Dastur ochilishi. Madhiya
04:10“Ohanglar jozibasi”
05:00“Davr” yangiliklari
05:20“Hayrat”
06:00“Davr” yangiliklari
06:10“Baxt chizgilari”
06:30“Illyuzion”
06:50“Mumtoz so`z gulshani”
07:00“Davr” yangiliklari
07:10“Tengdoshlar”
07:50“Oltin meros”
08:00“Davr” yangiliklari
08:10“Oltin meros”
09:00“Davr” yangiliklari
09:10“Xotira uyg'onsa go`zaldir”
10:00“Davr” yangiliklari
10:10“Kun qiyofasi”
11:00“Davr” yangiliklari
12:00“Davr” yangiliklari
12:10“Sport yangiliklari”
12:20“Postskriptum”
13:00“Davr” yangiliklari
13:10“Illyuzion”
14:00“Davr” yangiliklari (rus tilida)
14:10“Zebo pari”. (takror)
15:00“Davr” yangiliklari
15:10“Mavzuga nigoh”
15:40“Sport yangiliklari”
16:00“Davr” yangiliklari
16:10“Mavzuga nigoh”
17:00“Davr” yangiliklari
17:10“Tengdoshlar”
17:20“Ekologiya va yoshlar”
18:00“Davr” yangiliklari
18:10“Fikrdan-fikrgacha”
19:00“Davr” axborot dasturi
19:20“Shohona” - tabrik-qutlov dasturi
21:00“Oqshom ertaklari”
21:10“Hayot so`qmoqlari”
22:00“Imkon shou”
00:00“Tungi tuhfa” dasturi
01:00“Teran lahzalar”
01:55Dastur yopilishi. MadhiyaTungi tuhfa
04:00Dastur ochilishi. Madhiya
04:10“Ohanglar jozibasi”
05:00“Davr” yangiliklari
05:10“Zebo pari”
06:00“Davr” yangiliklari
06:10“Mutolaa”
06:30“Illyuzion”
07:00“Davr” yangiliklari
07:10“Bolalar vaqti”
07:20“Jahon auditoriyasi”
08:00“Davr” yangiliklari
09:00“Davr” yangiliklari
09:10“Ulug'imsan, Vatanim!”
09:40“Qadriyat”
10:00“Davr” yangiliklari
10:10“Kun qiyofasi”
10:40“Yashil sayyora”
11:00“Davr” yangiliklari
12:00“Davr” yangiliklari
12:10“Sport yangiliklari”
12:20“Postskriptum”
13:00“Davr” yangiliklari
13:10“Illyuzion”
14:00“Davr” yangiliklari (rus tilida)
14:10“Do`stona maslahat”
15:10“Chaman”. (turkman tilida)
15:40“Sport yangiliklari”
16:00“Davr” yangiliklari
16:10“Azim daryo”
16:30“Kelajak payvandi”
16:45“Hayrat”
17:00“Davr” yangiliklari
17:10“Bolalar vaqti”
17:20“Mahorat”
18:00“Davr” yangiliklari
19:00“Davr” axborot dasturi
19:20“Shohona” - tabrik-qutlov dasturi
21:00“Oqshom ertaklari”
21:10“Oqshom suhbatlari”
22:00“Sloenaya noch”
00:00“Tungi tuhfa” dasturi
01:00“Qalbim chechagi”
01:55Dastur yopilishi. Madhiya
04:00Dastur ochilishi. Madhiya
04:10“Ohanglar jozibasi”
05:00“Davr” yangiliklari
05:10“Zebo pari”
06:00“Davr” yangiliklari
06:10“Mutolaa”
06:30“Illyuzion”
07:00“Davr” yangiliklari
07:10“Bolalar vaqti”
07:20“Jahon auditoriyasi”
08:00“Davr” yangiliklari
09:00“Davr” yangiliklari
09:10“Ulug'imsan, Vatanim!”
09:40“Qadriyat”
10:00“Davr” yangiliklari
10:10“Kun qiyofasi”
10:40“Yashil sayyora”
11:00“Davr” yangiliklari
12:00“Davr” yangiliklari
12:10“Sport yangiliklari”
12:20“Postskriptum”
13:00“Davr” yangiliklari
13:10“Illyuzion”
14:00“Davr” yangiliklari (rus tilida)
14:10“Do`stona maslahat”
15:10“Chaman”. (turkman tilida)
15:40“Sport yangiliklari”
16:00“Davr” yangiliklari
16:10“Azim daryo”
16:30“Kelajak payvandi”
16:45“Hayrat”
17:00“Davr” yangiliklari
17:10“Bolalar vaqti”
17:20“Mahorat”
18:00“Davr” yangiliklari
19:00“Davr” axborot dasturi
19:20“Shohona” - tabrik-qutlov dasturi
21:00“Oqshom ertaklari”
21:10“Oqshom suhbatlari”
22:00“Sloenaya noch”
00:00“Tungi tuhfa” dasturi
01:00“Qalbim chechagi”
01:55Dastur yopilishi. Madhiya