O'zbekiston Milliy
teleradiokompaniyasi

    • "Yoshlar" Telekanali
    • "Sport" Telekanali
    • "Toshkent" Telekanali
    • "Madaniyat va ma’rifat" Telekanali
    • "Dunyo bo‘ylab" Telekanali
    • "Bolajon" Telekanali
    • "Navo" Telekanali
    • "Diyor" Telekanali
    • "Oilaviy" Telekanali
    • "Kinoteatr" Telekanali
    • "uzhd" Telekanali
    • "O`zbekiston" Telekanali
  • "Yoshlar" Telekanali
  • "Sport" Telekanali
  • "Toshkent" Telekanali
  • "O`zbekiston" Telekanali
    • Andijon TRK
    • Buxoro TRK
    • Jizzax TRK
    • Qoraqalpog'iston TRK
    • Qashqadaryo TRK
    • Navoi TRK
    • Namangan TRK
    • Telekanal rahbariyati
    • Samarqand TRK
    • Sirdaryo TRK
    • Surxondaryo TRK
    • Farg'ona TRK
    • Xorazm TRK

"Yoshlar" Telekanali

  • «Sehrli qo`llar»

    Teleko`rsatuvi

    Vaqti
    Hafta kunlari
    • Du
    • Se
    • Ch
    • Pa
    • Ju
    • Sh
    • Ya
  • «Osh bo`lsin!»

    Teleko`rsatuvi

    Vaqti
    Hafta kunlari
    • Du
    • Se
    • Ch
    • Pa
    • Ju
    • Sh
    • Ya
  • «Ko`zmunchoq»

    Teleko`rsatuvi

    Vaqti
    Hafta kunlari
    • Du
    • Se
    • Ch
    • Pa
    • Ju
    • Sh
    • Ya
  • «Oltin mikrofon»

    Teleko`rsatuvi

    Vaqti
    Hafta kunlari
    • Du
    • Se
    • Ch
    • Pa
    • Ju
    • Sh
    • Ya
  • «Davr»

    Informatsion dasturi

    Vaqti
    Hafta kunlari
    • Du
    • Se
    • Ch
    • Pa
    • Ju
    • Sh
    • Ya
  • «Qalpoq»

    Teleko`rsatuvi

    Vaqti
    Hafta kunlari
    • Du
    • Se
    • Ch
    • Pa
    • Ju
    • Sh
    • Ya


LQ   HQ
Apple   Windows   RTSP
06:00Vatan mehri
06:10Milliy meros
07:00Oltin tuproq
07:10«Qizil atirgul». V/f
07:50Afsona va haqiqat
08:00Unutilmas ohanglar
08:10«Qaynona». B/f
09:30Tabassum qil!
09:40Mangu xotira
09:45Omad lotto
10:00Vatanparvar
10:40«Zo‘r o‘tiribmiz». B/f
12:00So‘z yoshlarga
12:30Hind ohanglari
13:10«Fantagiro». T/s. 3-qism
14:50Tarannum
15:30«Qahqaha». Hajviya
15:50Unutilmas ohanglar
16:10Xotira va qadr
16:20Nuqtai nazar
17:10Multipanorama
18:30Oltin mikrofon
19:00Davr hafta ichida
19:30Osh bo‘lsin!
20:00Imkon-shou
20:50«Ram va Lila». B/f
23:20Raqslar guldastasi
00:00Vatan mehri
00:10Nuqtai nazar
01:00Tarannum
01:40«Qahqaha». Hajviya
02:00Jahon estradasi
03:00Biometrik pasport
03:10Mo‘'jizaviy dunyo
04:20Vatanparvar
05:00Davr hafta ichida
05:30Navoiyga ta'zim
05:50Teletuhfa
06:00Vatan mehri
06:10Tarannum
06:50Milliy meros
07:00Multipanorama
07:50«O‘g‘irlangan orzu». T/s
08:40Yoshlik navolari
09:00«Kanizak Izaura». T/s
09:50UzEX
10:00Kamolot-info
10:10«Qirol Lir». B/f. 1-qism
11:20Mangu xotira
11:30«Tabiat qo‘shig‘i». 1-qism
12:00«Hayot saboqlari». T/s
12:50Xotira va qadr
13:00Davr
13:10«Puaro». T/s
14:00Mo‘'jizaviy dunyo
14:50Sehrli qo‘llar
15:10Sog‘lom oila - sog‘lom bola
15:30Avtopatrul
15:50UzEX
16:00Davr
16:10«Afsungar». T/s
17:00Kamolot-info
17:10Zulfiya izdoshlari
17:30«Fillar mening do‘stlarim». B/f. 1-qism
18:50UzEX
19:00Davr
19:30«Kanizak Izaura». T/s
20:20Nuqtai nazar
20:50«Tabib». T/s
21:40Yoshlik navolari
22:00Davr
22:30«Yangi Sherlok Xolms-2». T/s
23:20Afsona va haqiqat
00:00Vatan mehri
00:10«Afsungar». T/s
01:00«Tabiat qo‘shig‘i». 1-qism
01:30Mo‘'jizaviy dunyo
02:20Sehrli qo‘llar
02:40Sog‘lom oila - sog‘lom bola
03:00Avtopatrul
03:20Zulfiya izdoshlari
03:40Vatanparvar
04:20Raqslar guldastasi
05:00Davr
05:30Mumtoz navo
05:50Teletuhfa
06:00Vatan mehri
06:10Tarannum
06:50O‘zbek adabiyoti
07:00Multipanorama
07:50«O‘g‘irlangan orzu». T/s
08:40Yoshlik navolari
09:00«Kanizak Izaura». T/s
09:50UzEX
10:00Davr
10:10«Qirol Lir». B/f. 2-qism
11:20Ogoh bo‘ling!
11:30«Tabiat qo‘shig‘i». 2-qism
12:00«Hayot saboqlari». T/s
12:50Mangu xotira
13:00Davr
13:10«Puaro». T/s
14:00Mo‘'jizaviy dunyo
14:50Vatanparvar
15:30Avtopatrul
15:50UzEX
16:00Davr
16:10«Afsungar». T/s
17:00Xotira va qadr
17:10Davr mavzusi
17:30«Fillar mening do‘stlarim». B/f. 2-qism
18:50UzEX
19:00Davr
19:30«Kanizak Izaura». T/s
20:20So‘z yoshlarga
20:50«Teran ildizlar». T/s
21:40Yoshlik navolari
22:00Davr
22:30«Yangi Sherlok Xolms-2». T/s
23:20Afsona va haqiqat
00:00Vatan mehri
00:10«Afsungar». T/s
01:00«Tabiat qo‘shig‘i». 2-qism
01:30Mo‘'jizaviy dunyo
02:20Vatanparvar
03:00Davr mavzusi
03:20Biometrik pasport
03:30Nuqtai nazar
04:00Kamolot-info
04:10Avtopatrul
04:30So‘z yoshlarga
05:00Davr
05:30Dutorchi qizlar
05:50Teletuhfa


LQ   HQ
Apple   Windows   RTSP
04:00Dastur ochilishi. Madhiya
04:10“Ohanglar jozibasi”
05:00“Davr” yangiliklari
05:20“Hayrat”
05:30“Baxt chizgilari”
06:00“Davr” yangiliklari
06:10“Yillar va yo`llar”
06:40“Tafakkur qanotlari”
07:00“Davr” yangiliklari
07:10“Bugunning avvalida” dasturi
07:15“Tonggi mehmon”
07:30“Bolalar vaqti”
08:00“Davr” yangiliklari
08:15“Vatan ichra, Vatanim!”
08:30“Musiqiy bellashuv”
09:00“Davr” yangiliklari
09:10“Yangi kun” dasturi
09:20“Sog'lom avlod beshigi”
10:00“Davr” yangiliklari
10:10“Kun qiyofasi”
11:00“Davr” yangiliklari
12:00“Davr” yangiliklari
12:10“Sport yangiliklari”
12:20“Postskriptum”
13:10“Men iste`molchi”
14:00“Davr” yangiliklari (rus tilida)
14:10“Chempion bilan uchrashuv”
15:00“Davr” yangiliklari
15:10“Azim daryo”
15:40“Sport yangiliklari”
16:00“Davr” yangiliklari
16:10“Vatan himoyasida”
16:45“Hayrat”
17:00“Davr” yangiliklari
17:10“Bolalar vaqti”
17:20“Hafta nafasi”
18:00“Davr” yangiliklari
19:00“Davr” axborot dasturi
19:20“Shohona” - tabrik-qutlov dasturi
21:00“Oqshom ertaklari”
21:10Qavs ichidagi gaplar
22:00“Qalbim chechagi”
23:10“Etti mo``jiza”
00:00“Tungi tuhfa” dasturi
01:00“Teran lahzalar”
01:57Dastur yopilishi. Madhiya
04:00Dastur ochilishi. Madhiya
04:10“Ohanglar jozibasi”
05:00“Davr” yangiliklari
05:20“Hayrat”
05:30“Baxt chizgilari”
06:00“Davr” yangiliklari
06:10“Mutolaa”
06:30“Illyuzion”
07:00“Davr hafta ichida”
07:10“Bugunning avvalida”dasturi
07:20“Bolalar vaqti”
07:40“Bugunning yoshlari”
08:00“Davr” yangiliklari
08:40“Tibbiy hudud”
09:00“Davr” yangiliklari
09:10“Odamiy ersang”
10:00“Davr” yangiliklari
10:10“Kun qiyofasi”
11:00“Davr” yangiliklari
11:10“O`zbegoyim”
11:40“Ochiq dars”
12:00“Davr” yangiliklari
12:10“Sport yangiliklari”
13:00“Davr” yangiliklari
13:10“Illyuzion”
14:00“Davr” yangiliklari (rus tilida)
14:10Muloqot: “Yoshlar bilan”
15:00“Davr” yangiliklari
15:10“Chaman” (turkman tilida)
15:40“Sport yangiliklari”
16:00“Davr” yangiliklari
16:10“Obod manzillar”
16:45“Hayrat”
17:00“Davr” yangiliklari
17:10“Bolalar vaqti”
17:20“Yoshlar nigohi”
18:00“Davr” yangiliklari
19:00“Davr” axborot dasturi
19:20“Shohona” - tabrik-qutlov dasturi
21:00“Oqshom ertaklari”
21:10“Ijod sehri”
22:00“Interaktiv” dastur
00:00“Tungi tuhfa” dasturi
01:00“Teran lahzalar”
01:55Madhiya. Dastur yopilishi
04:00Dastur ochilishi. Madhiya
04:10“Ohanglar jozibasi”
05:00“Davr” yangiliklari
05:20“Hayrat”
06:00“Davr” yangiliklari
06:10“Baxt chizgilari”
06:30“Illyuzion”
06:50“Mumtoz so`z gulshani”
07:00“Davr” yangiliklari
07:10“Tengdoshlar”
07:50“Oltin meros”
08:00“Davr” yangiliklari
08:10“Oltin meros”
09:00“Davr” yangiliklari
09:10“Xotira uyg'onsa go`zaldir”
10:00“Davr” yangiliklari
10:10“Kun qiyofasi”
11:00“Davr” yangiliklari
12:00“Davr” yangiliklari
12:10“Sport yangiliklari”
12:20“Postskriptum”
13:00“Davr” yangiliklari
13:10“Illyuzion”
14:00“Davr” yangiliklari (rus tilida)
14:10“Zebo pari”. (takror)
15:00“Davr” yangiliklari
15:10“Mavzuga nigoh”
15:40“Sport yangiliklari”
16:00“Davr” yangiliklari
16:10“Mavzuga nigoh”
17:00“Davr” yangiliklari
17:10“Tengdoshlar”
17:20“Ekologiya va yoshlar”
18:00“Davr” yangiliklari
18:10“Fikrdan-fikrgacha”
19:00“Davr” axborot dasturi
19:20“Shohona” - tabrik-qutlov dasturi
21:00“Oqshom ertaklari”
21:10“Hayot so`qmoqlari”
22:00“Imkon shou”
00:00“Tungi tuhfa” dasturi
01:00“Teran lahzalar”
01:55Dastur yopilishi. MadhiyaTungi tuhfa